Narva noortekeskuses toimus Õpetajate päevale pühendatud õnnitluskaartide valmistamise töötuba.

Õpilasesinduse 6.-9.klassi meeskond sai võimaluse teha õpetajatele kingitus omaenda kätega. Üritus toimus reedel, 27.septembril Narva noortekeskuses. Spetsialistid Irina Gluhhova ja Tatjana Mišina korraldasid tüdrukutele töötoa, mis oli pühendatud õnnitluskaartide valmistamisele. Loovtöö tulemusel valmisid suurepärased õnnitluskaardid, mille tüdrukud said kaasa võtta, et need armastatud õpetajatele kinkida. Omaenda kätega Õpetajate päevaks valmistatud õnnitluskaart on kahtlemata meeldiv üllatus armastatud õpetaja jaoks, kuna kaart kannab endas erilist võlu ja energeetikat. Täname Narva Noortekeskuse spetsialiste Irina Gluhhovat ja Tatjana Mišinat võimaluse eest osaleda niivõrd huvitaval üritusel ning ootame uusi loomingulisi kohtumisi!.

В Нарвском молодежном центре состоялся мастер-класс по изготовлению открыток ко Дню учителя

Команда УП 6-х-9-х классов получила возможность сделать подарок учителям своими руками. Мероприятие проходило в пятницу ,27 сентября, в НМЦ. Специалисты Ирина Глухова и Татьяна Мишина провели для девочек мастер-класс, который был посвящен изготовлению праздничных открыток. В результате творческой работы получились замечательные открытки, которые девочки унесли с собой, чтобы лично вручить их любимым педагогам. Открытка ко Дню учителя, сделанная своими руками, непременно станет приятным сюрпризом для любимого учителя, ведь они обладают особым шармом и энергетикой. Благодарим специалистов НМЦ Ирину Глухову и Татьяну Мишину за возможность участия в таком замечательном мероприятии и ждём новых, творческих встреч!

27-09-2024