„Kiusamisest vabaks!“ programm

Septembris tähistati Rahvusvahelist rahupäeva, mis kutsub üles kõiki konfliktipooli vaherahuks. 24. ja 26.septembril sõlmisid 5a ja 6a õpilased kokkulepped hoida õpilastevahelisi häid suhteid, arutasid koolis tekkivaid konflikte ja olukordi, rääkisid austusest ja hoolitsusest, täitsid iseseisva tööna töölehtedel ülesandeid. Kõik tunnikavas toodud harjutused vastasid Lastekaitse liidu poolt läbiviidava programmi „Kiusamisest vabaks!“ eesmärkidele ja soodustavad kiusamisvaba haridusteed..

Программа «Освободимся от травли!»

В сентябре отмечается Международный день мира, который призван побудить все стороны конфликта объявить перемирие. 24 и 26 сентября учащиеся 5а и 6а классов заключили договоренности поддерживать хорошие отношения между учениками, обсудили конфликты и ситуации, которые возникают в школе, говорили об уважении и заботе, выполнили задания в рабочих листах в качестве самостоятельной работы. Все упражнения, приведенные в программе урока, соответствуют целям программы «Освободимся от травли!», проводимой Союзом защиты детей, и способствуют организации образовательного пути без травли.

26-09-2024