Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Projekt „Õpilaste ohutusprogramm</b> (03-06-2024)

Projekt „Õpilaste ohutusprogramm

Projekt „Õpilaste ohutusprogramm.
Loodus, vesi, linn“
3.moodul

3.juunil jätkus 4a klassi õpilastel õpe projekti „Õpilaste ohutusprogramm. Loodus, vesi, linn“ raames, mille korraldavad ja viivad läbi Narva Noorte Meremeeste klubi pedagoogid.
Õpilased on edukalt läbinud 1. ja 2.mooduli ning on käes aeg praktilisteks harjutusteks. 3.moodulis omandavad õpilased algteadmised turistikanuu ja süstaga aerutamises, õpivad kasutama päästevahendeid, läbivad praktilise õppe kompassiga töötamiseks, mis kutsus lastel esile suure hulga positiivseid emotsioone ja muljeid. Projektis osalesid samuti 6a klassi õpilased, kellele eelmisel õppeaastal meeldis väga projektis osalemine ning lapsed otsustasid veelkord kursuse läbida.
Täname projektijuhti Aleksandr Nesterenkot ning kõiki Narva Noorte Meremeeste klubi pedagooge suurepärase projekti eest ning loodame edaspidisele koostööle.

Проект « Õpilaste ohutusprogramm.
Loodus,vesi,linn»
3 модуль

3 июня для учеников 4а класса продолжилось обучение в проекте « Õpilaste ohutusprogramm.Loodus,vesi,linn», который организовывают и проводят педагоги Нарвского Клуба Юных моряков.
Ребята успешно прошли 1и 2 модули, и настало время для практических занятий. 3 модуль, в котором ученики приобретают начальные навыки гребли на туристическом каноэ и байдарке, учатся пользоваться спасательным оборудованием, проходят, практическое обучение по работе с компасом, вызвал у ребят массу самых ярких положительных эмоций и впечатлений. В проекте также приняли участие и ученики 6а класса, которым в прошлом учебном году очень понравилось участие в проекте и ребята решили повторить пройденный курс.
Благодарим руководителя проекта - Александр Нестеренко и всех педагогов Нарвского Клуба Юных Моряков за прекрасный проект и надеемся на дальнейшее сотрудничество.

03-06-2024