Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Lastekaitsepäev</b> (31-05-2024)

Lastekaitsepäev

31.mail, soojal päikselisel päeval, osalesid 4a ja 6a klasside õpilased Lastekaitsepäevale pühendatud linna üritusel.
Lõbus, ere ning unustamatu pidu Äkkekülas kestis üle kahe tunni. Osalejaid ootas 20 peatust, kus oli vaja näidata meeskonnatööd, täpsust, nutikust, loogikat, loovmõtlemist, sportlikku hasarti ning muidugi oskust tähelepanelikult kuulata. Mängud meeldisid kõigile osalejatele ning huvitavad ülesanded ning positiivsed emotsioonid ja muidugi kaasahaarav muusika andsid juurde positiivsust ja adrenaliini. Pidu kujunes värvikaks ja väga lõbusaks! Sel päeval oli palju naeratusi, päikest, seebimulle, kingitusi ja head tuju!
Avaldame suurt tänu Narva noortekeskuse vabatahtlikele ning kõikidele spetsialistidele suurepärase peo eest, oli meeldiv näha laste rõõmsaid nägusid ja kuulata laste lõbusat naeru!

День защиты детей
31 мая, в теплый, солнечный день ученики 4а и 6а классов стали участниками городского мероприятия, приуроченного ко Дню защиты детей.
Веселый, яркий и незабываемый праздник на Äkkeküla длился более двух часов. Участников ждали 20 станций, на которых требовались проявить командную работу, точность, смекалку, логику, творческое мышление, спортивный азарт и конечно умение внимательно слушать. Игры по станциям очень понравились всем участникам, а интересные задания и положительные эмоции и конечно зажигательная музыка ещё больше добавляло всем участникам позитива и адреналина. Праздник получился красочным и очень весёлым! В этот день было много улыбок, солнца, мыльных пузырей, подарков и хорошего настроения!
Выражаем огромную благодарность волонтерам и всем специалистам Нарвского молодежного центра за замечательный праздник, было приятно видеть радостные детские лица и слышать весёлый детский смех!

31-05-2024