Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Emadepäev</b> (12-05-2024)

Emadepäev

Pühapäeval, 12.mail tähistati Eestis rahvusvahelist Emadepäeva.
Seda tähtpäeva tähistame kevade saabumisega. Armastame seda päeva meeldivate tegevuste, meie emade naeratuse ja vanaemade rõõmsate nägude pärast. Kõik me valmistume selleks päevaks ning 10.mail käisid 6a klassi õpilased Narva noortekeskuses, kus osalesid õnnitluskaartide ja magnetite valmistamise töötoas.
Lapsed tegid meeldiva üllatuse oma emadele, sest kõige parem kingitus on tehtud oma kätega ning on kallitele emadele kõige parim, südamlikum ja meeldivam õnnitlus.

В воскресенье, 12 мая, в Эстонии отмечают международный праздник - День матери.
Его мы отмечаем с приходом весны. Мы любим его за приятные хлопоты, за улыбки наших мам и за радостные лица бабушек. И все мы готовимся к этому празднику, и 10 мая ученики 6а класса посетили Нарвский молодежный центр, приняв, участив в мастер-классе по изготовлению открыток и магнитиков.
Ребята сделали приятный сюрприз своим мамам, ведь самый лучший подарок – это подарок, сделанный своими руками, который станет прекрасным, душевным и приятным поздравлением для любимых мам.

12-05-2024