Intellektuaalne mäng «SUUR VÕIDUSÕIT»
11.veebruaril KM Rugodiv, Narva Noortekeskuse sõnnipäeval toimus intellektuaalne mäng „SUUR VÕIDUSÕIT“.
Võistkonda kuulusid linna koolide õpilasesindused ja külalisvõistkond Jaanilinnast. Meie kooli esindasid: 1. Blitsõn Daniil, 8a klass;
2. Veronika Aleksejeva, 8b klass;
3. Jelizaveta Pankova, 8a klass;
4. Polina Rõbakova, 8a klass;
5. Alissa Vassina, 8a klass;
6. Anastassia Ponomarjova, 8a klass;
7. Ilona Solovjova, 9a klass;
8. Anastassia Fjodorova, 9a klass;
9. Anastassia Lõsjannikova, 9a klass;
10. Darja Martšenkova, 9a klass – võistkonna kapten.

Mäng sisaldas 10 erinevat viktoriini, võistkonnad vastasid küsimustele kirjalikult, andsid vastused vabatahtlikule, kes edastas need žüriile. Ülesanded olid mitmekesised: nupukuse peale, kus vastus sisaldus küsimuses endas, küsimused – naljad, «tundmatu tuntu kohta», reebused, vanasõnad – kõnekäänud, muusikalised küsimused.
Kõik lõppes luulekonkursiga, võistkondadel oli vaja kirjutada luuletus – õnnitlus Narva noortekeskusele.
Kõik üritusel osalejad leidsid endale uusi sõpru ja meeldivaid kohtumisi, samuti oli lõbus ja huvitav suhelda sõbralikus õhkkonnas.

Интеллектуальная игра «БОЛЬШИЕ ГОНКИ»
11 февраля в ДК «Ругодив» в день рождения Нарвского молодежного центра состоялась интеллектуальная игра «БОЛЬШИЕ ГОНКИ».
В состав команд входили представители ученических представительств школ города и команда гостей из Ивангорода.
Нашу школу представляли :
1- Блицын Даниил 8а класс
2-Вероника Алексеева 8б класс
3-Елизавета Панкова 8а класс
4-Полина Рыбакова 8а класс
5-Алиса Васина 8а класс
6-Анастасия Пономарева 8а класс
7-Илона Соловьева -9а класс
8-Анастасия Федорова -9а класс
9-Анастасия Лысянникова -9а класс
10-Дарья Марченкова 9а класс-капитан команды

Игра включала 10 различных викторин, команды отвечали на вопросы письменно, отдавали ответы волонтеру, который передавал их жюри. Задания были самые разнообразные: на сообразительность, где ответ содержится в самом вопросе, вопросы-шутки, «неизвестное об известном», ребусы, пословицы - перевертыши, музыкальные.
А завершилась игра поэтическим конкурсом, командам необходимо было сочинить четверостишие – поздравление, посвящённое Нарвскому молодежному центру.
Все участники мероприятия смогли приобрести новых друзей и приятные знакомства, а так же весело и интересно пообщаться в теплой и дружеской атмосфере.

11-02-2019