Koostöö VitaTiimiga
21. jaanuar – „Rahvusvaheline tervituste ja kallistuste päev“ ning sel päeval toimus 8a ja 9a õpilastel kohtumine inimesega, kes saabus meie juurde ebatavaliselt kaunist ning uhkest riigist, mis asub Musta mere idarannikul.
See on tõeliselt imepärane riik. „Selles riigis on kõik: kõrged ja ligipääsmatud mäed, sinavad rannad ning soe meri, külalislahked ja sõbralikud inimesed. Jutt käib suursugusest Gruusiast.“ – just nii alustas oma jutustust meie külaline Gio.
Rahvariided, laulud, köök, traditsioonid ja arhitektuur….. kõigest sellest rääkis Gruusia vabatahtlik ja vastas küsimustele, mida meie õpilased esitasid praktiseerides inglise keelt. Meie kooli õpilased tänaseid Gio´d imepärase reisi eest ning jutustasid omakorda meie Vabariigist, korraldasid mängu ning tantsisid kaks eesti rahvatantsu.
Täname Gruusia vabatahtlikku Gio´d sisuka, kasuliku ning huvitava kohtumise eest!

Сотрудничество с VitaTiim
21 января - «Международный День приветствий и объятий » и в этот день для учеников 8а и 9а классов состоялась встреча-знакомство с человеком, который приехал к намиз необычайно красивой и гордой страны, которая расположена на восточном побережье Черного моря. Это поистине удивительная земля. «Там есть все: высокие и неприступные горы, лазурные пляжи и теплое море, приветливые и добрые люди.
"Речь идет о величественной Грузии " - именно так начал свой рассказ наш гость – Гио. Национальные костюмы, песни, кухня, традиции и архитектура….. обо всем рассказал волонтер из Грузии и ответил на вопросы, которые ему задавали наши ребята, практикуясь в английском. Ученики нашей школы поблагодарили Гио за удивительное путешествие и в свою очередь рассказали о нашей Республике, провели игру и станцевали два Эстонских народных танца.
Выражаем благодарность волонтеру из Грузии Гио за содержательную, полезную и интересную встречу.

21-01-2019