Õpetajate päev
5. oktoobril toimus meie koolis kõikide poolt armastatud pidu „Õpetajate päev“.
Traditsiooniliselt tervitasid sel päeval õpetajaid õpilasesinduse liikmed. Õpetajad naeratasid, võtsid tänusõnadega vastu õnnitlusi ning olid rõõmsad ebatavaliste ja huvitavate kingituste: tarkuse ja teadmiste sümboli - öökullide üle. Kooli fuajees mängis pidulik muusika, ette oli valmistatud näitus „Lilled kõige armsamale õpetajale!“, ning kõige eredamaks ja meeldejäävamaks sündmuseks oli pidulik kontsert, telesaade „Kuni kõik on koolis“ ja konkurss „Tantsud tähtedega“. Kõik oli lihtsalt suurepärane, õpetajad toetasid esinejaid valju aplausiga. Juba mitmendat korda mõistsid kontserdil osalejad, et tõepoolest on meeldiv kinkida oma armastust ning saada seda vastu, sest teatakse väga hästi, kui raske töö see on – jagada lastele teadmisi ning pühenduda oma tööle kogu hingega.

День Учителя
5 октября, в нашей школе прошёл любимый всеми праздник - День Учителя.
По традиции в этот день учителей приветствовали ребята из УП. Педагоги светились улыбками, с благодарностью принимали слова поздравлений, и радовались таким необычным и интересным подаркам-совятам - символу мудрости и знания. В фойе школы звучала праздничная музыка, была подготовлена выставка «Цветы для любимого учителя!», а самым ярким и запоминающимся событием дня стал праздничный концерт, телевизионная передача «Пока все в школе» и конкурс «Танцы со звездами». Всё получилось просто замечательно, артистов учителя поддержали громкими аплодисментами. Уже в который раз участники концерта поняли, что действительно приятно дарить свою любовь и чувствовать взаимность, ведь они отлично знают, какой это нелёгкий труд - делиться знаниями с детьми и вкладывать в работу всю душу!

05-10-2018