Olen uhke Vabariigi üle! Горжусь республикой!
Olen uhke Vabariigi üle!
24.veebruaril tähistab meie riik imelist päeva – Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva. See on meie ühine sünnipäev, mis annab meile võimaluse teha üheskoos Eesti jaoks palju tähtsaid asju, ehk teiste sõnadega – kingitusi, mis on kaua oma tundi oodanud ning aitavad parema tuleviku loomisel.
Üheks selliseks kingituseks oli 23.veebruail toimunud üritus 4-9 klassidele.
Õpilased pühendasid oma loomingu riigile ning õnnitlesid kõiki kohalviibijaid Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeva puhul.

Горжусь республикой!
24 февраля наша страна отмечает знаменательный праздник – 100-летие Эстонской Республики. Это наш общий день рождения, который дает нам возможность вместе сделать для Эстонии много важных дел, или другими словами подарков, которые давно ожидали своего часа и помогут в сотворении лучшего будущего.
И одним из таких подарков стало мероприятие для 4-9 классов, которое состоялось 23 февраля.
Ученики посвятили свое творчество своей стране и поздравили всех присутствующих с Днем независимости Эстонии.

26-02-2018