Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Jääaja keskus ja Tagurpidi maja Tartus</b> (09-05-2024)

Narva 6. Kool

Jääaja keskus ja Tagurpidi maja Tartus

Jääaja keskus ja Tagurpidi maja Tartus
9.mai päikeselisel kevadhommikul sõitsid 3.-6.-ndate klasside õpilased õppereisile Tartu.
Lapsed käisid Jääaja keskuses, mis kujutab endast õppe- ja meelelahutuskompleksi, mis on pühendatud keskkonna küsimustele ja ühendab populaarteaduslikku arusaama jääajast elamusprogrammiga. Seejärel ootas kõiki osalejaid tõeline üllatus. Uued muljed, ebatavalised tunded ja hullumeelsed fotod, sest lapsed sattusid õigesse kohta! Tagurpidi majas asub mööbel, külmkapp ja kõik muu, mis tavalistes majades seisab põrandal, laes. Tegelikult muidugi on need põrandal, kuid põrand muutus laeks, ja lagi – põrandaks, või seisate üldse tagurpidi? Maja on natuke kaldu, et kontrollida meie tasakaalutunnetust. Kõik see tekitab segadust ja samas on väga lõbus. Muuseumis lendas aeg väga kiiresti, kuid reisi meeleolu ja muljed olid väga rõõmsad!
Täname turismifirmat OÜ Juventa Tuur Reisibüroo ja Irina Komarovat läbimõeldud marsruudi eest, õppereis oli huvitav, hariv ning põnev.

Центр ледникового периода
и перевернутый дом в Тарту

Заканчивается учебный год, и сейчас самое время напомнить учащимся о безопасном дорожном движении.
Ребята посетили Центр ледникового периода, который представляет собой образовательный и развлекательный комплекс, посвященный вопросам окружающей среды и объединяющий научно-популярное осмысление ледникового периода с развлекательной программой. А затем, всех участников ждал настоящий сюрприз. Новые впечатления, необычные ощущения и ошеломляющие фотографии, ведь ребята попали в нужное место! В перевернутом Доме мебель, холодильник и всё остальное, что в обычных домах располагается на полу, находится на потолке. На самом деле, они, конечно, стоят на полу, но пол стал потолком, а потолок – полом, или это вы стоите вверх тормашками? Дом слегка наклонен, чтобы проверить наше чувство равновесия. Всё это создает путаницу и очень веселит. Время в музее пролетело очень быстро, но настроение и впечатление от поездки было радостным!
Благодарим Туристическая фирма OÜ Juventa Tuur Reisibüroo и Ирину Комарову за чётко продуманный маршрут, учебная экскурсия получилась интересной, познавательной и увлекательной.


09-05-2024