Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>KAITSE END JA AITA TEIST</b> (22-03-2024)

KAITSE END JA AITA TEIST

22.märtsil osalesid 7a klassi õpilased Ida päästekeskuses KAITSE END JA AITA TEIST (KEAT) koolitusprogrammis.
Koolituse eesmärgiks oli anda 7 klassi õpilastele praktiliste ülesannete vahendusel eluks vajalikud teadmised ja oskused tule- ja veeohutuse valdkonnas ning erakorralisteks olukordadeks valmisolekuks.
Tunni aja jooksul läbisid õpilased koolituse päästemeeskonna koosseisus ja said vastused kõiki neid huvitavatele küsimustele. Loodame, et saadud teadmised aitavad õpilastel teadvustada kõikide reeglite järgimise tähtsust, kuna sageli sõltub sellest tervis ja isegi elu.

ЗАЩИТИТЕ СЕБЯ И ПОМОГИТЕ ДРУГИМ
22 марта в Ida päästekeskus ученики 7а класса приняли участие в программе обучения KAITSE END JA AITA TEIST (KEAT) ЗАЩИТИТЕ СЕБЯ И ПОМОГИТЕ ДРУГИМ.
Цель обучения – дать учащимся 7 класса посредством практических заданий необходимые для жизни знания и навыки в области пожарной, водной безопасности и готовности к чрезвычайным ситуациям.
В течение часа ребята успешно прошли обучение в составе спасательной команды и получили ответы на все интересующие вопросы. Будем надеяться, что полученные знания помогут ребятам осознать важность соблюдения всех правил, ведь порой от этого зависит здоровье и даже жизнь.

22-03-2024