Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Lõbusad mängud ja sportlik hasart!</b> (26-01-2024)

Narva 6. Kool

Lõbusad mängud ja sportlik hasart!

Lõbusad mängud ja sportlik hasart!
Uus nädal. Mängude päev - REEDE!

Füüsiline aktiivsus on tähtis absoluutselt iga inimese jaoks ning tervisliku ja sportliku eluviisi harjumusega on kõige parem alustada varasest lapsepõlvest..
Spordimängud on liikumine enda rõõmuks ning mängides tugevdab inimene oma tervist ja immuniteeti, arendab koordinatsiooni, jõudu ja vastupidavust, õpib tegutsema iseseisvalt või meeskonnas ja saab palju emotsioone. Just selliseid emotsioone saidki 4a ja 5a klasside õpilased 26.jaanuaril rahvastepalli mängides. Sportlik hasart ning võidusoov haarasid lapsi niivõrd, et nad ei märganud enda ümber toimuvatki. Saame soovida kõigile osalejaile edu, võite ning tõeliselt ilusat mängu!

Веселые игры и спортивный азарт.
Новая неделя. Игровой день - ПЯТНИЦА!

Физическая активность важна для абсолютно каждого человека, и привить культуру здорового и спортивного образа жизни лучше всего с самого раннего детства.
Спортивные игры - это подвижность в своё удовольствие, а ещё, когда человек играет, он укрепляет своё здоровье и иммунитет, развивает координацию, силу и выносливость, учится действовать самостоятельно или в команде и получает множество положительных эмоций. Именно такие эмоции и получили ученики 4а и 5а классов 26 января во время игры в народный мяч. Спортивный задор и желание добиться победы для своей команды захватили ребят настолько, что они не замечали происходящего вокруг. Остается пожелать всем участникам удачи, побед и действительно красивой игры!
26-01-2024