Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Koostöö Narva noortekeskusega</b> (15-09-2023)

Narva 6. Kool

Koostöö Narva noortekeskusega

Koostöö Narva noortekeskusega
Tänavatel on nii lapsed kui ka täiskasvanud aktiivsed liikluses osalejad. Kõik tunnevad liikluseeskirju ning järgivad neid. Kuid mõnikord halva ilmaga kui koju on vaja minna pimedas, siis nendes tingimustes oleme autojuhtidele vähem märgatavad. Et tunda end turvaliselt, siis on vaja ilmtingimata kanda helendavaid elemente ning tagada, et need oleksid nähtavad ka autojuhtidele. 15.septembril toimus 6a ja E1 klasside õpilastele helkurite valmistamise meistriklass, mille viis läbi Narva noortekeskuse spetsialist Kirill Gussev.
Kõik meistriklassis osalejad jäid oma töö tulemusega rahule. Tänu sellele on meie kooli õpilased pimedas rohkem nähtavad ning mis peamine, helkur kindlustab lapse turvalisust tänaval.
Täname Kirill Gussevit huvitava meistriklassi eest!
Oli väga huvitav ning mis peamine – kasulik!


Сотрудничество с Нарвским молодежным центром
Выйдя на улицу, как дети, так и взрослые сразу становятся активными участниками дорожного движения. Все знают эти правила и все их соблюдают. Но иногда на улице бывает плохая погода, или приходиться возвращаться домой в тёмное время суток, в этих условиях мы становимся для водителей автотранспорта менее заметными. Чтобы обезопасить себя необходимо обязательно одевать светоотражающие элементы и обеспечивать видимость этих предметов для водителей транспортных средств. 15 сентября для учащихся 6а и Е1 классов специалист Нарвского молодежного центра - Кирилл Гусев, показал мастер-класс по изготовлению светоотражателей и предоставил возможность сделать их своими руками. Все участники мастер-класса остались довольны результатами своей работы. Благодаря этому занятию ученики нашей школы стали более яркими и заметными в темноте, а главное, светоотражатель обеспечит безопасность передвижения ребёнка на улице.
Благодарим Кирилла Гусева за интересный, и познавательный мастер-класс!
Было очень интересно и самое главное полезно!

15-09-2023