Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Tore külaskäik</b> (12-06-2023)

Narva 6. Kool

Tore külaskäik

Tore külaskäik
Täna, 12.juunil külastasid 4a ja 5a klasside õpilased Noorte meremeeste klubi.
Lapsed tutvusid klubi tegevusega, käisid töökodades ja jõusaalis, said teada, kuidas siduda meresõlmi ja mis on morsekood ning semafor. Poisid ja tüdrukud kuulasid tähelepanelikult õppealajuhatajat Fjodor Denissenkot, kes rääkis kaasahaaravalt, kuidas õpilastele merendust ja laevamudelite loomist õpetatakse, kuidas toimuvad veespordialade treeningud. Seejärel veendusid lapsed ise praktikas, kui tore on Narva jõel paadiga sõita.
Suur tänu Fjodor Denissenkole suurepärase ekskursiooni ja sooja vastuvõtu eest!

Замечательное путешествие
Сегодня, 12июня, ученики 4А и 5а классов посетили Клуб Юных Моряков (КЮМ).
Ребята познакомились с деятельностью клуба, побывали в мастерских и тренажерном зале, узнали, как вязать морские узлы и что такое азбука Морзе и семафор. Мальчишки и девчонки внимательно слушали завуча, Федора Денисенко, который с увлечением рассказывал, как школьников обучают мореходству, созданию моделей кораблей и проводят тренировки по водным видам спорта. А затем ребята сами смогли убедиться на практике, как это здорово прокатиться на шлюпке по реке Нарове.
Большое спасибо Федору Денисенко, за замечательную экскурсию радушный приём!


12-06-2023