PROTO ja SKYPARK avastustehas

Kas olete valmis juhtima maailma vanimat lennukit? Sirutada lennukitiivad üle mägede ja panna end proovile ?Kas suudate joonistada ilma paberi ja pliiatsita? Kas tahaksite siseneda maa-aluste reiside jaoks ehitatud puuri, kandes virtuaalse reaalsuse prille mobiilsel platvormil, mis viib teid sinna, kuhu pole inimese jalg sattunud?
Enda jaoks tehnoloogilise ja teadusliku revolutsiooni imesid, mis muutsid maailma tundmatuseni, avastasid 21.detsembril 2а,4а,5а, 8а ja 9а klasside õpilased. Õpilased käisid avastustehases ekskursioonil, seejärel hakkasid uurima iseseisvalt, tänu millele said palju kasulikke teadmisi ja rohkelt positiivseid emotsioone. Teiseks üllatuseks sai SKYPARK – Batuudiala, mis on Euroopa suurim, kogupindalaga 1 500 km2. Esmakordselt sai Eestis batuutidel mängida korvpalli ja rahvaste palli. Erinevalt teistest batuudikeskustest, on uued batuudid projekteeritud ja valmistatud Eestis, mis tagab kõrge kvaliteedi ning vastavuse kõikidele Euroopa Liidu nõuetele. Tallinna reisist sai kauaoodatud talvepuhkuse positiivne algus. Õpilased said vaheaja jaoks vajalikud positiivsed emotsioonid ning suurepärase peotuju.
Täname ekskursioonijuhti Irina Komarovat ning turismifirmat OÜ Juvenata Tuur huvitavate ekskursioonide korraldamise eest

Фабрика открытий PROTO и SKYPARK
Готовы ли вы управлять самым старым самолетом в мире? Расправить крылья над горами и испытать себя ?Вы можете рисовать без бумаги и карандаша? А вы бы хотели зайти в клетку, построенной для подземных путешествий с очками виртуальной реальности и мобильной платформой, которая перенесет вас туда, где не ступала нога человека?
Открыть для себя чудеса технологической и научной революции, изменившей мир до неузнаваемости, смогли, 21 декабря ученики 2а,4а,5а, 8а и 9а классов. Ребята совершили экскурсию по фабрике открытий, а затем, приступили к самостоятельному исследованию, благодаря которому получили много полезных знаний и массу позитивных эмоций. Вторым сюрпризом стал SKYPARK -Батутная зона, которая является крупнейшей в Европе, общая площадь 1 500 кв.м. Впервые в Эстонии на батутах можно поиграть в баскетбол и национальный мяч. В отличие от других батутных центров, новые батуты спроектированы и изготовлены в Эстонии, что обеспечивает высочайшее качество и соответствие всем требованиям Европейского Союза. Поездка в Таллинн стала позитивным началом долгожданного зимнего отдыха. Ребята получили необходимый для каникул заряд положительных эмоций и отличного праздничного настроения.
Благодарим замечательного экскурсовода Ирину Комарову и туристическую фирму OÜ Juventa Tuur за организацию таких интересных экскурсий.

21-12-2022