2022-2023 hooaeg

Muinasjuttude maailm ... Sellesse fraasi saab panna nii palju sõnu, alates maagilistest lugudest lastele ja lõpetades raamatute lugemisele kulutatud ajaga. Seepärast pole sugugi üllatav, et enamik lapsi lihtsalt jumaldab mitmesuguseid muinasjutte ja püüab iga päev ikka ja jälle muinasjutumaale reisile minna.
01.-14.detsembril avasid just sellise võlumaa uksed 2a, 4a, 5a, 6a klassi õpilased, osaledes viktoriinis "Muinasjutulaegas". Lapsed pidid ära tundma multikategelasi, tuletama meelde muinasjuttude nimed, lahendama ristsõna ja mõtlema välja oma loo, milles hea võidab kurja. Osalejad said ülesandega suurepäraselt hakkama. Eduka meeskonnatöö eest said lapsed magusad auhinnad.
Suur tänu Narva Noortekeskuse spetsialistidele huvitavate ja kasulike ürituste eest.

« Сказочный сундучок» сезон 2022-2023
Мир сказок ... Как много слов можно вложить в это словосочетание, начиная от волшебных историй для детей, заканчивая приятно проведенным временем за прочтением книг. Поэтому совсем неудивительно, что большинство ребят просто обожают самые разнообразные сказки, и стремятся ежедневно вновь и вновь отправиться в путешествие. Именно в такую волшебную страну с первого по четырнадцатое декабря открыли дверь ученики 2а, 4а,5а,6а классов приняв участие в игре-викторине « Сказочный сундучок». Ребятам необходимо было узнать героев мультфильмов, вспомнить название сказок, отгадать кроссворд и придумать свою историю, в которой добро побеждает зло. С поставленной задачей участники справились на «отлично». И за успешную командную работу были награждены сладкими призами.
Огромная благодарность специалистам Нарвского молодежного центра за интересные и полезные мероприятия.

14-12-2022