Linnafestival "Lauluvikerkaar"

18. novembril 2022 toimus Narva Soldino Gümnaasiumis linnafestival "Lauluvikerkaar"!
Sel aastal osalesid 9 Narva linna kooli ja see on rekordarv festivalile ! Laval esinenud solistid ja ansamblid, kes rõõmustasid kuulajaid repertuaari mitmekesisusega. Kontserdikavas kõlasid laulud Vene-, Eesti- ja Inglise keeles, ülemeelikud lastelaulud asendasid populaarseid roki-ja pop kompositsioone. Säravad, huvitavad, aktiivsed, loovad ja andekad lauljad suutsid laval luua piduliku õhkkonna, pakkuda kuulajatele rõõmu!
Meie koolist osalesid festivalil 2A klassi õpilased. Nad esitasid laulu Eremejevi muusikale ja sõnadele "Sügis, kallis sahise". Õpilaste esinemiseks valmistas ette muusikaõpetaja Maria Minitš.
Meie vokaalansambel esines väga väärikalt, mille eest ta sai diplomi, magusa kingituse ja võidu nominatsioonis "Parim esitus"!
Õnnitleme meie õpilasi!

Maria Minitš
muusikaõpetaja

Городской фестиваль "Песенная радуга"
18 ноября 2022 года в стенах Нарвской Солдинаской гимназии, состоялся городской фестиваль "Песенная радуга"!
В этом году приняли участие 9 школ города Нарвы, и это рекордное число для фестиваля «Песенная радуга» ! Солисты и ансамбли, выступавшие на сцене, порадовали слушателей разнообразием репертуара. В программе концерта звучали песни на русском, эстонском и английском языках, задорные детские песни сменяли популярные рок и поп-композиции. Яркие, интересные, активные, творческие и талантливые певцы сумели создать на сцене атмосферу праздника, доставить слушателям радость!
От нашей школы в фестивале приняли участие ученики 2А класса! Они исполнили песню на музыку и слова Еремеева "Осень милая шурши". К выступлению учеников подготовила учитель по музыке Мария Минич.
Наш вокальный ансамбль очень достойно выступил, за что получил диплом, сладкий подарок, и победу в номинации "Лучшее исполнение"!

Мария Минич
учитель по музыке