Narva 6. Kool

Meistriklass isadepäevaks

Meistriklass isadepäevaks
Pühapäeval, 13. novembril tähistatakse Eestis isadepäeva.
Lapsevanema roll on meie elus hindamatu – ta on perepea ja tugi, kaitsja, eeskujuks ja ideaaliks kõigile. 5.a ja E1 klassi õpilased osalesid pühade eel tehnoloogiatunnis omleti valmistamise meistriklassis. Tööõpetuse õpetaja Irena Kedus jagas lastele oma kokkamise kogemust, rääkides, milliseid tooteid selle roa valmistamiseks kasutatakse ja miks see kasulik on.
Omlett sai ilus ja väga maitsev ning üksmeelselt otsustati kutsuda ka tüdrukud ja neid kostitada. Poisid pingutasid, näitasid oma fantaasiat ja loovust ning nende pingutused ei olnud asjatud, omlett söödi ära mõnuga ning kõik küsisid lisa.

Мастер-класс ко Дню отца
В воскресенье, 13 ноября в Республике будет отмечаться праздник — День отца.
Роль родителя в нашей жизни неоценима – это глава и опора семьи, защитник, пример и идеал для каждого. В преддверие праздника ученики 5а и Е1 класса на уроке технологии приняли участие в мастер-классе по приготовлению омлета. Своим кулинарным багажом с ребятами поделилась, учитель труда Ирена Кедус, рассказав какие продукты используются для приготовления данного блюда и почему оно полезно. Омлет получился красивым и очень вкусным, и было принято единогласное решение пригласить и угостить девочек. Мальчишки приложили усилия, проявили фантазию и творчество и их старания не пропали даром, омлет съели с удовольствием, все просили добавки.


08-11-2022