„Tahan kõike teada!“

20. ja 21. oktoobril toimus 2a, 4a ja 5a klassi õpilastele mitmest voorust koosnev interaktiivne mäng “Tahan kõike teada!” , kus võistkonnad lahendasid erinevaid ülesandeid - mõistatusi, reebuseid ja viktoriine. Nutikad õpilased näitasid oma intellekti ning teadmisi. Hurraa! Kaotajaid pole, kõik osalejad said magusad auhinnad ja ning rõõmsat omavahelist suhtlust.

«Хочу всё знать!»
20 и 21 октября для учеников 2а, 4а и 5а классов состоялась интерактивная игра «Хочу всё знать!», которая состояла из нескольких туров, где командам предлагались задания разной сложности - загадки, ребусы, викторина и решение задач. Умники и умницы блеснули интеллектом и показали хорошие знания. Ура! Проигравших нет, ведь все получили сладкие призы и счастливые моменты от общения.

21-10-2022