Lastekaitsepäev

Mida lapsed armastavad?
Lastele meeldub mängida, joosta, hüpata, joonistada, laulda, tantsida, väljendada erinevates vormides oma muljeid ja üleelamisi. Kõige toredamal päeval – Lastekaitsepäeval muutus koolistaadion laste mänguplatsiks. Palju lõbusaid ja kärarikkaid mänge ja konkursse, tantsu flashmob ja teatevõistlused, seebimullid ja kriidiga asfaldile joonistamise võimalus. Selle päeva pidulik meeleolu kajastus ka laste joonistustes, lapsed joonistasid heameelega suve, lilli, taevast ning muidugi päikest – headuse, soojuse, suve ja koolivaheaja sümbolit. Lapsepõlve peamine pidu möödus rõõmsalt, kõlavalt, soojalt ja värvikirevalt.

Что любят дети?
Дети обожают играть, бегать, прыгать, рисовать, петь, танцевать, выражая в разнообразных формах свои впечатления и переживания. В самый замечательный праздник - День защиты детей, школьный стадион мгновенно превратился в детскую игровую площадку. Множество веселых и шумных игр и конкурсов, танцевальный флэш-моб и эстафеты, мыльные пузыри и возможность нарисовать мелом на асфальте. Праздничное настроение этого дня отразилось и в рисунках детей, ребята с удовольствием изобразили лето, цветы, небо и, конечно же, солнце - символ доброты, тепла, лета и каникул. Радостно, звонко, тепло и красочно прошёл главный праздник детства.

01-06-2022