Omaenda kätega tehtud huvitavad kingitused

Uus seinakell on suuteline muutma interjööri ning selleks pole vaja käia mitmes kaupluses, et sobivat varianti leida.
Sel aastal kooli lõpetavad õpilasesinduse noored otsustasid teha ebatavalise kingituse omaenda kätega. Võttes appi oma fantaasia ning kulutades sellele mitte eriti palju aega, valmistasid Daniil Jelissejev ja Karina Vlassova omaenda kätega seinakella, millest sai klassi tõeline kaunistus ning meeldejääv kingitus.
Igal õpetajal on heameel saada omaenda kätega tehtud originaalset kingitust.

Интересные подарки своими руками
Новые настенные часы способны преобразить интерьер и для этого совсем не обязательно объезжать множество магазинов в поисках подходящих вариантов.
Ребята из УП, которые в этом году заканчивают школу решили сделать необычный подарок своими руками. Призвав на помощь свою фантазию, и уделив этому занятию, совсем немного времени, Даниил Елисеев и Карина Власова сделали настенные часы своими руками, которые стали настоящим украшением класса и приятным, запоминающимся подарком.
Ведь каждому учителю приятно получить оригинальный подарок, который был сделан своими руками.

03-05-2022