Mis? Kus? Millal? Miks? Millepärast?

19. ja 20.aprillil toimusid 6а,7а,8а ja 9b klasside jaoks mängud „Mis? Kus? Millal? Miks? Millepärast?“
Õpilased jagunesid võistkondadeks ja leidsid endile originaalsed nimed. Mängijatel oli vaja läbida 3 vooru, igaühes neist 10 ülesannet. Küsimused olid erinevatel teemadelt ning vastamisel oli vaja nutikust, loogilist mõtlemist ja teadmisi. Võistkondadel oli õige vastuse andmiseks aega ainult 30 sekundit. Kõik mängude osalejaid autasustati magusate auhindadega.
Täname Narva noortekeskuse spetsialiste kõrgel tasemel mängu korraldamise eest.

Что? Где? Когда? Почему? Зачем?
19 и 20 апреля для учеников 6а,7а,8а и 9б классов состоялись игры «Что? Где? Когда? Почему? Зачем?».
Участники разбились на команды и придумали оригинальные названия. Игрокам предстояло пройти 3 тура, в каждом насчитывалось по 10 заданий . Вопросы были на самые разные темы и в ответах требовалось проявить смекалку, логическое мышление и знания . У команд было лишь 30 секунд для того, чтобы дать верный ответ. Все участники игр были награждены сладкими призами.
Благодарим специалистов НМЦ за высокий уровень организации игры.

19-04-2022