Mäng-viktoriin « Muinasjutulaegas»

13.aprillil osalesid 4a ja E1 klasside õpilased mäng-viktoriinis „Muinasjutulaegas“.
Lapsed jagunesid võistkondadesse, läbisid 3 vooru, tuletasid meelde muinasjutu- ja multifilmikangelasi ja ära arvata, kellele neist kuuluvad kuulsad fraasid. Osalejad said püstitatud ülesandega hästi hakkama ning said autasuks magusad auhinnad.
Täname Narva Noortekeskuse spetsialiste Veera Sergejevat ja Irina Gluhhovat huvitavate ülesannete eest.
Игра-викторина « Сундучок со сказками»
13 апреля ученики 4а и Е1 классов приняли участие в игре - викторине « Сундучок со сказками».
Ребятам необходимо было разбиться на команды, пройти 3 тура, вспомнить героев сказок, мультфильмов и отгадать, кому же из них принадлежат известные фразы. С поставленной задачей участники легко справились и были награждены сладкими призами.
Благодарим специалистов НМЦ Веру Сергееву и Ирину Глухову за интересные задания. Мероприятие получилось ярким и познавательным.

13-04-2022