Spordiüritus „Päikseline kevad – HURRAA!“

30.märtsil osalesid 5a klassi õpilased spordiüritusel „Päikseline kevad – HURRAA!“..
Programm oli küllaltki küllastunud. Võistkondadel oli võimalus osaleda piisavalt keerulistes jooksuvõistlustes, pallidel hüppamises.
Kõik etapid toimusid pingelises võistluses. Sportlik hasart ning soov võita köitsid lapsi niivõrd, et nad ei märganudki, mis kõrval toimub.
Kõik püüdsid kõigest jõust jõuda finišisse esimesena.
Žürii tegi kokkuvõtted ning teatevõistluste tulemuste poolest selgusid võitjad. Kõiki osalejaid autasustati diplomite ja magusate auhindadega.
Täname kehalise kasvatuse õpetajat S.Ossipovskajat spordiürituse „Päikseline kevad – HURRAA!“ korraldamise eest!

Спортивное мероприятие «Солнечной весне – ФИЗКУЛЬТ-УРА!»
30 марта ученики 5а класса приняли участие в спортивном мероприятии «Солнечной весне – ФИЗКУЛЬТ-УРА!».
Программа была довольно насыщенной. Командам были предложены занимательные, иногда очень непростые конкурсы с бегом, прыжками на мячах, где они смогли проявить свои спортивные навыки. Все этапы этого увлекательного соревнования проходили в напряженной борьбе.
Спортивный задор и желание добиться победы для своей команды захватывали ребят настолько, что они не замечали происходящего вокруг. Все старались изо всех сил прийти к финишу первыми.
Жюри подвело итоги, и по результатам эстафет были определены победители. Все участники были награждены Дипломами и сладкими призами.
Благодарим учителя физкультуры С.Н. Осиповскую за организацию спортивного мероприятия «Солнечной весне – ФИЗКУЛЬТ-УРА!»

30-03-2022