Teematund emakeelepäeval

Emakeelepäeval, 14.märtsil toimus 2a klassi õpilastele ebatavaline tund ning see möödus koos Sõbra-Karuga.
Lastele tehti ettepanek jutustada oma sõpradest, mängida mängu „Anna edasi“ ja käepigistuse kaudu demonstreerida erinevaid positiivseid emotsioone. Iga laps sai komplimendi ning hea soovituse, samuti joonistasid õpilased oma sõpru ning rääkisid, milliseid heategusid nad teinud on.
Kõik loetletud tegevused vastavad „Kiusamisvaba kooli“ programmi eesmärkidele, mida realiseeritakse MTÜ Lastekaitse Liidu egiidi all ning mis soodustab kiusamisest vaba õpikeskkonna loomist.

Тематический урок в День родного языка
В День родного языка, 14 марта, для учеников 2 а класса состоялся необычный урок и прошел он совместно с Другом - Медведем.
Ребятам было предложено поделиться и рассказать о своих друзьях, сыграть в игру «Передай дальше» и поделиться рукопожатием, демонстрируя при этом ту или иную положительную эмоцию.
Каждый ребенок получил комплимент и добрые послания, а так же ученики нарисовали своих друзей и рассказали о том, какие хорошие поступки они совершили.
Все перечисленные задания соответствуют целям программы «Освободимся от травли!», реализуемой под эгидой некоммерческой организации Союз защиты детей (MTÜ Lastekaitse Liit), и способствуют созданию учебной среды, в которой нет места травле.

16-03-2022