« Muinasjutulaegas-2022»

«Muinasjutulaegas-2022»
Muinasjuttude maailm… Kui palju sõnu saab panna sellesse sõnaühendusse, alates maagilistest jutustustest lastele, lõpetades meeldiva ajaveetmisega raamatuid lugedes.
Seepärast ei ole imekspandav, et enamik lastest lihtsalt jumaldavad kõige erinevamaid muinasjutte ning püüavad iga päev taas ja taas reisile minna. Just sellisesse võluriiki avasid ukse 1 klassi õpilased, osaledes 8.veebruaril mäng-viktoriinis „Muinasjutulaegas“. Lapsed pidid ära tundma multifilmide kangelased, tuletama meelde muinasjuttude nimetused, ära tundma peategelase fraasi. Püstitatud ülesandega said osalejad suurepäraselt hakkama. Eduka meeskonnatöö eest autasustati magusate auhindadega.
Täname Narva noortekeskuse spetsialiste Irina Gluhhovat ja Veera Sergejevat mäng-viktoriini „Muinasjutulaegas – 2022“ läbiviimise eest.

«Сказочный сундучок-2022»
Мир сказок… Как много слов можно вложить в это словосочетание, начиная от волшебных историй для детей, заканчивая приятно проведенным временем за прочтением книг.
Поэтому совсем неудивительно, что большинство ребят просто обожают самые разнообразные сказки, и стремятся ежедневно вновь и вновь отправиться в путешествие. Именно в такую волшебную страну открыли дверь ученики 1а класса, приняв участие 8 февраля в игре-викторине « Сказочный сундучок». Ребятам необходимо было узнать героев мультфильмов, вспомнить название сказок, отгадать фразу, которую произносит главный герой. С поставленной задачей участники справились на «отлично». И за успешную командную работу были награждены сладкими призами.
Благодарим специалистов НМЦ Ирину Глухову и Веру Сергееву за проведение игры – викторины « Сказочный сундучок-2022»

08-02-2022