Heategudega alustamine – osale heateos „Toitke talvel linde“

Talv on lindudele raske aeg, eriti kui talv on karm ning lumerohke.
Külmal aastaajal on lindudel vaja inimeste hoolt.
Meie koolis, 17.jaanuaril 4a ja E1 klassi õpilased osalesid aktsioonis „Toitke talvel linde!“ Lapsed aitasid heameelega lindude söögimaju koolihoovis üles riputada ning valmistasid sulelistele sõpradele kostitusi. Lapsed tundsid uhkust, et nad on teinud midagi kasulikku ning tähtsat, kuna lindude eest hoolitsemine ning nende aitamine ei ole ju nii raske. See-eest rõõmu tundmine teadmisest, et linde toites saab neid hukkumisest päästa.
Söögimajad sulelistele sõpradele valmistasid 8a klassi õpilased koos tööõpetuse õpetaja J.Vissarionoviga.
Täname kõiki aktsioonis „Toitke talvel linde!“ osalejaid.

Запустить цепочку добрых дел - стать участником акции «Покормите птиц зимой»

Зима – трудное время для птиц, особенно если она суровая и многоснежная.
И в холодное время года им необходима забота людей.
В нашей школе, 17 января ученики 4а и Е1 классов стали участками акция «Покорми птиц зимой!».
Ребята с радостью помогли развесить кормушки в школьном дворе и приготовили для пернатых друзей угощения. Дети испытывали гордость от осознания того, что они сделали что-то полезное и важное, ведь заботиться о птицах и помочь им не такой уж большой труд. Зато испытываешь радость от осознания того, что, подкармливая птиц, можно спасти их от гибели.
Кормушки для пернатых друзей изготовили ученики 8а класса с учителем труда Виссарионовым Ю.В.
Благодарим всех участников акции «Покормите птиц зимой»!

17-01-2022