Mäng-viktoriin „Kino. Muusika...“

Mäng-viktoriin „Kino. Muusika. 21. sajandi sotsiaalvõrgustikud“
Sügiskoolivaheaja eel võtsid 6-8 klasside õpilased 21.oktoobril osa viktoriinist «„Kino. Muusika. 21. sajandi sotsiaalvõrgustikud“.
Mängu töötasid välja ja viisid läbi õpilasesinduse esimees Azalia Gubaidullinaja esimehe asetäitja Daniil Jelissejev.
Osalejad jagunesid võistkondadeks, vastasid 30 küsimusele ning minuti jooksul valisid kolmest pakutud variandist õige vastuse. Kõikide ülesannetega said võistkonnad edukalt hakkama ning said autasustatud magusate auhindadega.

Игра-Викторина «Кино. Музыка. Социальные сети 21 века»
В преддверии осенних каникул 21 октября ученики 6-х-8-х классов приняли участие в викторине «Кино. Музыка. Социальные сети 21 века».
Разработали и провели игру Председатель УП Азалия Губайдуллина и заместитель председателя Даниил Елисеев.
Участникам было предложено разбиться на команды, ответить на 30 вопросов и в течение минуты выбрать из трех предложенных вариантов правильный ответ. Со всеми заданиями команды успешно справились и были награждены сладкими призами.

21-10-2021