Lõbusad stardid

10.septembril paistis õues päike, ilm oli suurepärane, õppenädal oli lõppenud ja koolistaadionil kostus muusikat, mis kutsus õpilasi osa võtma iga-aastastest „Lõbusatest startidest“.
Üritus oli päriselt lõbus ja huvitav! Suve jooksul olid õpilased puhanud, jõudu kogunud ning olid valmis jooksma, hüppama ning osalema kõikides teatevõistlustes, mille oli koos kehalise kasvatuse õpetaja S.Ossipovskajaga ette valmistanud 9a klassi õpilane Uljana Borovaja, kuna tema jaoks oli üritus ka loovtöö kaitsmine.
Näidates üles vastupidavust ja tugevust, pingutasid lapsed võidu nimel kõigest jõust, kuid vaieldamatult sai „Lõbusate startide“ võitjaks -sõprus!

Весёлые старты
10 сентября на улице светило солнышко, погода чудесная, закончилась учебная неделя, а на школьном стадионезвучала музыка, приглашая учеников начальных классов принять участие в ежегодных соревнованиях «Веселые старты».
И прошли они по-настоящему весело и интересно! За лето ребята отдохнули, набрались сил и готовы были бегать, прыгать и выполнять все эстафеты, которые вместе с учителем физкультуры С.Н. Осиповской подготовила ученица 9а класса Ульяна Боровая, ведь для нее это была защита творческой работы.
Проявляя стойкость и выносливость, ребята приложили все усилия для победы, а почётным победителем «Becёлыx cтapтoв» безоговорочно cтaлa -дружба!

10-09-2021