CV ja motivatsioonikiri

Kuidas õigesti koostada CV?
Milliseid omadusi ja oskusi on vaja lisada?
Mis see on – motivatsioonikiri? Vastused neile ja paljudele teistele küsimustele said 16. jaanuaril 9-ndate klasside õpilased. Narva noortekeskuse spetsialist Jelizaveta Golubeva rääkis tulevastele lõpetajatele sellest, kuidas õigesti CV koostada, millele tuleb pöörata tähelepanu ning kuidas koostada oma portfoolio tulevaseks eriala valikuks ning enda esitlemiseks erinevates õppeasutustest.
Esimene samm on tehtud, lastel on olemas korrektselt koostatud CV, ning see on juba hea pagas huvitava töö või õpingute leidmiseks.

CV и мотивационное письмо
Как правильно заполнить CV?
Какие качества и умения необходимо отразить в резюме?
Что такое мотивационное письмо?
Ответы на эти и многие другие вопросы 16 января смогли получить учащиеся 9-х классов. Специалист Нарвского молодежного центра Елизавета Голубева в презентационном материале рассказала будущим выпускникам о том, как правильно заполнять резюме, на что следует обратить внимание и как составить свое портфолио для дальнейшего выбора профильного обучения и презентации себя в различных учебных заведениях.
Первый шаг сделан, у ребят теперь есть грамотно составленное резюме, а это — хороший багаж к поиску интересной учёбы или работы.

16-02-2021