„Kiusamisvaba kooli“ programm

Meie kool osaleb „Kiusamisvaba kooli“ programmis ning 14.jaanuaril osalesid E1 klassi õpilased rahvusvahelisele aitäh-päevale pühendatud teematunnis. Vestluse käigus arutasid lapsed selliseid teemasid nagu sõprus, teineteise abistamine ja tänu.
Oma töödes õpilased kirjutasid ja joonistasid, et nad on head sõbrad teineteisele, kes hoolitsevad üksteise eest ning on tänulikud klassikaaslastele, vanematele ja õpetajatele abi ja toetuse eest.

Программа «Освободимся от травли!»
Наша школа участвует в программе «Освободимся от травли» и 14 января ученики Е1класса приняли участие в тематическом уроке, который был посвящен международному Дню «Спасибо». В ходе беседы ребята обсуждали такие темы как дружба, помощь другим и благодарность.
В своих работах ученики написали и нарисовали, что они должны быть друг другу хорошими товарищами, которые заботятся друг о друге, готовы прийти друг другу на помощь, и благодарны за помощь и поддержку одноклассникам, родителям и учителям.

14-01-2021