КЕАТ
13.veebruaril toimusid esmaabi osutamise praktilised harjutused 6-ndate klasside õpilastele, kes osalevad KEAT projektis.
Tutvumisloengu ning meistriklassi viis läbi Punase Risti Ida-Virumaa spetsialist Anna Karina.
Lapsed olid väga huvitatud, kuulasid tähelepanelikult ja jätsid meelde, õppisid õigesti siduma ning žgutti kasutama. Nüüd nad ei sattu segadusse ja suudavad rakendada saadud teadmisi erakorralistes olukordades.

КЕАТ
13 февраля состоялась практические занятия по оказанию первой помощи для учеников 6-х классов, принимающих участие в проекте КЕАТ.
Ознакомительную лекцию и мастер-класс проводила специалист Красного Креста Ида-Вирумаа - Анна Карина.
Ребята были очень заинтересованы, внимательно слушали и запоминали, учились правильно накладывать повязки и жгуты и теперь, пожалуй, не растеряются и смогут применить полученные знания при чрезвычайной ситуации.

13-02-2020