КЕАТ projekt "Kaitse end ja aita teist"
Sel õppeaastal võtab meie kool taas osa KEAT projektist – „Kaitse end ja aita teist“.
Poole aasta jooksul peavad 6-ndate klasside õpilased läbima koolituse, kuulama loenguid, osalema meistriklassides.
27. jaanuaril toimus esimene kohtumine, mille viis läbi Päästeameti spetsialist Maila Leete.
Lapsed said teada tulekahjude tekkepõhjused, seda, kuidas on vaja käituda lõhkeseadme avastamisel ja vaatasid videoklippi turvalisusest veekogudel ning osalesid praktiliste ülesannete täitmisel.

Проект КЕАТ – «Защити себя и помоги другому».
В этом учебном году наша школа вновь принимает участие в проекте КЕАТ - «Защити себя и помоги другому».
В течение полугодия ученики 6-х классов должны пройти обучение, прослушать лекции, посетить мастер-классы. И 27 января состоялось первое занятие, которое провела специалист Спасательного департамента – Maila Leete .
Ребята узнали о причинах возникновения пожаров, о том, как необходимо вести себя при обнаружении взрывного устройства, посмотрели видеоролик о безопасности на воде и приняли участие в практических заданиях.

27-01-2020