Oma kätega plastiliini valmistamise meistriklass
Voolimine on lastele väga kasulik, kuna võimaldab arendada käte peenmotoorikat, kujutlusvõimet ja mõjub kõige positiivsemalt lapse arengule.
Voolida saab soolasest taignast, savist, kuid kõige levinumaks materjaliks on plastiliin.
Kuid kauplustes on müügil plastiliin, mis sisaldab palju ohtlikke aineid ning võib kahju tekitada.
Seepärast õppisid 1a klassi õpilased 15.jaanuaril tegema plastiliini oma kätega, kaustades ainult naturaalseid koostisosi, mis ei tekita allergiat.
Lapsed näitasid oma loomingulisi võimeid ning suure heameelega voolisid kujundeid, millele ka enda nime peale kirjutasid.

Мастер-класс по изготовлению пластилина своими руками
Лепка очень полезна для детей, так как она позволяет развивать мелкую моторику рук, воображение и самым положительным образом влияет на развитие ребёнка.
Лепить можно из солёного теста, глины, но самым распространённым материалом является пластилин. Но в магазинах можно приобрести пластилин, который содержит в себе очень много опасных веществ и может принести вред.
Поэтому 15 января ученики 1а класса на уроке труда научились делать пластилин своими руками, с использованием только натуральных ингредиентов, не вызывающих аллергию. Ребята проявили свои творческие способности и с большим удовольствием вылепили фигурки, на которых написали свои имена.

16-01-2020