Reis tervise maale
„Hoia tervist“ – seda fraasi oleme kõik mitu korda kuulnud. Me nõustume, kuid sageli ei tee tervise jaoks midagi.
Kuidas teha nii, et 365 päeva aastas olla terve? Selleks on vaja püüda. Olla tervislike eluviisidega, õigesti toituda, ning viibida värskes õhus – sellest kõigest rääkis 22.novembril 1-3-ndate klasside õpilastele doktor Aibolit Miksturovitš Umõvalnikov.
Tema juhendamisel tegid lapsed hommikuvõimlemist, lahendasid mõistatusi ning vastasid küsimustele. Peo lõppedes sai iga laps kingituseks magusa krõmpsuva õuna.
Täname 7a klassi õpilasi – Daniil Jelissejevit, Azalia Guibadullinat ja Polina Kurakinat abi eest peo läbiviimisel.

Путешествие в страну здоровья
«Берегите здоровье — эту фразу каждый из нас слышал не раз. Мы соглашаемся, но, порой, ничего для своего здоровья не делаем.
Как сделать так, чтобы 365 дней в году быть здоровым? Для этого надо потрудиться. Вести здоровый образ жизни, правильно питаться, и бывать на свежем воздухе»- обо всем этом 22 ноября ученикам 1-х-3-х классов рассказал доктор Умывальников Айболит Микстурович. Под его руководством ребята делали зарядку, отгадывали загадки и отвечали на вопросы. А в завершении праздника каждый ребенок получил в подарок сладкое хрустящее яблоко.
Благодарим учеников 7а класса - Елисеева Даниила, Губайдулину Азалию и Куракину Полину за помощь в проведении праздника.

22-11-2019