Ülemaailmne Headuse päev – 13. november
Meie koolis algas päev sellega, et õpilasesinduse esindajad pakkusid kõikidele võimalust ühineda aktsiooniga „Teeme head“ ja kinkisid südameid – headuse sümbolit.
Korraldati erinevaid konkursse: „kõige sõbralikum smile`“, „Kingi sõbrale rõõmu“ , „Värvi maailm sõbralike värvidega“. Kõik soovijad võisid saada positiivsuse laengu headuse energialaadijalt. 1.korruse fuajees rõõmustas kõiki ebatavaline puu, millel õitsesid „headuse südamed“, mille olid valmistanud meie algkooli õpilased. Kas on raske head teha?
Muidugi mitte! Kinkige naeratus möödaminejale, naeratage pinginaabrile, kallistage teineteist, õpetajaid, vanemaid, öelge sooje sõnu.
See võtab vähe aega, kuid efekt on kolossaalne, seepärast, et meie heateod muudavad paremaks nii teised inimesed kui ka meid endid.
Всемирный День Доброты-13 ноября
Этот день в нашей школе начался с того, что ребята из УП предлагали всем присоединиться к акции «Давайте делать добро» и дарили сердечки - символ добра.
Были организованы: конкурс на самый добрый смайлик, «Подари другому радость», «Раскрась мир добрыми цветами».
Все желающие могли получить заряд позитива от энерго-зарядителя доброты. А в холле 1 этажа всех радовало необычное дерево, на котором распустились «сердечки добра», которые изготовили ученики начальной школы
. Трудно ли творить добро? Конечно же, нет! Подарите улыбку прохожему, улыбнитесь соседу по парте, обнимите друга, учителей, родителей, скажите теплое слово
. Это займет совсем мало времени, но эффект будет колоссальный, потому что от наших добрых дел лучше становиться и другим людям и нам самим.

13-11-2019