Öko-quest Эко-квест
Öko-quest
25.septembril toimus noortekeskuses meeskonnamäng „Öko-quest“, milles osalejateks olid 4-5 klasside õpilased.
Meie kooli esindas 4a klassi meeskond:
Ksenia Kozlovtseva
Danii Poljakov
Tatjana Sizova
Nikolai Matrossov
Karina Markova
Artjom Govoruhhin

Iga meeskond sai marsruudilehe, millele olid kantud alad. Õpilastel tuli läbida 5 „jaama“, lahendades temaatilisi, praktilisi ja intellektuaalseid ülesandeid. Iga jaama lõpus andsid vabatahtlikud kaasa puzle 1 tüki, ning meeskonnal oli vaja kokku koguda tervikpil. Kasutades ära nutikust, sõprust ja leidlikkust, kiirust ning täpsust, said öko-questi osalejad püstitatud ülesandega suurepäraselt hakkama!

Эко-квест
25 сентября в Молодёжном центре состоялась командная игра «Эко-квест», участниками который стали ученики 4-х-5-х классов.
Нашу школу представляла команда 4а класса -
1-Ксения Козловцева
2-Даниил Поляков
3-Татьяна Сизова
4-Николай Матросов
5-Карина Маркова
6-Артем Говорухин

Каждая команда получила маршрутный лист с указанием площадок. Участникам предстояло пройти 8 станций, выполняя тематические, практические и интеллектуальные задания. По окончанию каждой станции волонтеры выдавали по одной детали пазла, а команде необходимо было собрать картинку. Применив знания и смекалку, дружба и находчивость, быстрота и аккуратность ,участники эко –квеста с поставленной задачей справились отлично!

25-09-2019