Jätkame pidulike ürituste ettevalmistusi“

Jätkame pidulike ürituste ettevalmistusi

17.septembril osalesid 2b, 3a, 5a ja 5b klasside õpilased kombineeritud tundides, kus läbisid ettevalmistuse pidulikeks üritusteks, mis toimuvad meie koolid 24.septembril. Lapsed jätkasid eesti rahvariiete ja ehete tundmaõppimist ning veelkord veendusid, kuivõrd mitmekesises ja huvitavad need on. Rahvariided on iga rahvuse kultuuri lahutamatu osa. Need pole lihtsalt riided, vaid ajalugu, mis võib rääkida tervest rahvast. Meie õpilaste ilusad, erksad ning huvitavad tööd kaunistavad näitust, mida õpilased ja õpetajad, lapsevanemad ning kooli külalised juba huviga uudistavad.

Продолжаем подготовку к праздничным мероприятиям…

17 сентября ученики 2б,3а,5а и 5б классов стали участниками комбинированных уроков, на которых продолжили подготовку к праздничным мероприятиям, которые пройдут в нашей школе 24 сентября. Ребята продолжили изучение эстонских национальных костюмов и украшений, и ещё раз убедились , насколько они разнообразны и интересны. Ведь национальный костюм – неотъемлемая часть культуры любого народа. Это не просто одежда, а большая история, которая может поведать о целом народе. Красивые, яркие и интересные работы наших учеников дополнят выставку, которую уже с интересом изучают как сами ученики и учителя, так и родители, и гости школы.

17-09-2024