Hea tuju päev
17. mail toimus kooli staadionil „Hea tuju päev“.
8a klassi õpilasesinduse poolt ette valmistatud spordivõistlustes ja mängudes osalesid koos kehalise kasvatuse õpetajatega 1-3-ndate klasside õpilased. Lapsed said osaleda jooksu, hõppamis ja kukerpallivõistlustes, kus oli vaja üles näidata täpsust ja leidlikkust.
Hea tuju päev“ möödus kaasakiskuvalt, energiliselt, lõbusalt ning lastele omase vaimustusega.
Kõik kohalviibijaid said suurel hulgal positiivseid emotsioone ning hea tuju osaliseks!

День хорошего настроения
17 мая на школьном стадионе состоялся «День хорошего настроения».
В спортивных эстафетах и веселых играх, которые подготовило УП 8 а класса совместно с учителями физкультуры приняли участие ученики 1-х-3х классов.
Ребятам были предложены конкурсы с бегом, прыжками, кувырками, где нужно было проявить меткость и сообразительность.
«День хорошего настроения» прошел увлекательно, энергично, весело и с детским задором. Все присутствующие получили массу положительных эмоций и заряд хорошего настроения!

21-05-2019