Teeme ära!
04. mail toimus vabariiklik aktsioon „Teeme ära!“, milles osalesid kõikide linna koolide õpilased.
Meie kooli esindas õpilasesinduse, 8a ja 8b klassi õpilaste meeskond – Daniil Blitsõn, Dmitri Lebedev, Savva Leonov, Veronika Morozova, Darja Tšernavina, Jekaterina Tahtarova, Viktoria Tahtarova, Jelizaveta Pankova, Veronika Aleksejeva, Darja Strigun ja õpilasesinduse esimees Darja Martšenkova.
Sel aastal tuli osalejatel puhastada prügist Joaoru puhkeala rannapiirkond, kaldad, platsid. Selle ülesandega said lapsed suurepäraselt hakkama!
Täname kõiki, kes osalesid vabariiklikus aktsioonis „Teeme ära!“ ja andsid oma panuse kodulinna heakorrastusse ja kaunistamisse.

Сделаем!
4 мая состоялась республиканская акция «Teeme ära» , в которой принимали участие ученики всех школ города.
Нашу школу представляла команда УП 8а и 8б классов - Блицын Даниил, Лебедев Дмитрий, Леонов Савва, Морозова Вероника, Чернавина Дарья, Тыхтарова Екатерина, Тахтарова Виктория, Панкова Елизавета, Алексеева Вероника, Стригун Дарья и председатель УП Дарья Марченкова.
В этом году участникам предстояло очистить от мусора пляж в зоне отдыха Йоаорг, склоны, площадки и берег. С поставленной задачей ребята справились отлично!
Благодарим всех, кто принял участие в республиканской акции «Teeme ära» и внес свой посильный вклад в благоустройство и украшение нашего города.

06-05-2019