AITÄH PÄEV
15. aprillil toimus aktsioon „AITÄH PÄEV“.
Õpilasesinduse meeskond õnnitles lapsi ja õpetajaid selle tähtpäeva puhul, rääkis sõna „aitäh“ tähendusest, sellest, kuidas see kõlab erinevates keeltes, samuti said kõik soovijad osa võtta VIISAKUSE MARATONIST, AKTSIOONIST „KAS SINA ÜTLESID AITÄH?“ ja TÄNU FLASHMOB´IST.
Õpilasesinduse esindajad tuletasid lastele veelkord meelde sõna “aitäh“ tähtsusest ja nüüd on vaja lihtsalt meeles pidada, et viisakust ja tänulikkust vajame me alati, aga mitte ainult pidupäeval.

ДЕНЬ СПАСИБО
15 апреля в школе состоялась акция «ДЕНЬ СПАСИБО».
Команда УП поздравили ребят и педагогов с этим праздником, рассказали о происхождении слова «спасибо», о том, как оно звучит на разных языках, так же все желающие смогли принять участие в МАРАФОНЕ ВЕЖЛИВОСТИ, АКЦИИ «А ТЫ СКАЗАЛ СПАСИБО?» и ФЛЕШМОБЕ БЛАГОДАРНОСТИ.
Участники УП ещё раз напомнили ребятам важность слова «спасибо» и теперь надо лишь не забывать, что вежливость и благодарность необходимы нам всегда, а не только в праздничный день.

16-04-2019