Naerge terviseks!
1.aprillil, Nalja- ja naerupäeval toimus 1-4-ndate klasside õpilastele mänguprogramm „Naerge terviseks!“, lõbusate mängude ja mitmekesiste konkurssidega.
Õpilasesinduse liikmed püüdisd luua tõelise peo õhkkonna, tuua lastele rõõmu ja head tuju, ning neil see ka õnnestus! Kõik osalesid aktiivselt, kaotanuid ei olnud ning Naljapäev õnnestus täielikult!
Kõik osalejad said suurepärase meeleolu ja hästi palju positiivseid emotsioone!

Улыбайтесь на здоровье!
1 апреля в День юмора и смеха для учеников 1-х-4-х классов состоялась игровая программа «Улыбайтесь на здоровье», с веселыми играми и разнообразными конкурсами.
Ребята из УП старались создать атмосферу настоящего праздника, доставить детям радость и удовольствие, и это им удалось! Все приняли активное участие, проигравших не было, День смеха получился на славу!
Все участники веселой программы получили заряд отличного настроения и массу позитивных эмоций!

01-04-2019