Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud üritused
Veebruar on Eestimaa jaoks eriline kuu. Eesti Vabariik tähistab oma 101. sünnipäeva.
22.veebruaril toimusid kooli aulas 1-9-ndate klasside õpilastele Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud üritused. Õhtujuhid rääkisid vaatajatele tähtpäeva tähendusest, selle ajaloost, sõna „Iseseisvus“ tähendusest. Kava sisaldas õpilaste esinemisi eesti ja vene keeles, laulu – ja muusikanumbreid, esitlusi. Eesti Iseseisvuspäevaks korraldas õpilasesindus fotokonkursi 5-9-ndate klasside õpilaste seas „Narva – linn, mida armastan“.
Ning ürituse lõppedes esitlesid õpilasesinduse esimees Darja Martšenkova ja esimehe asetäitja Ilona Solovjova konkursile saadetud töid ja kuulutasid välja võitjad.

Мероприятия ко Дню Независимости Эстонской Республики
Февраль для Эстонии - особый месяц. Эстонская Республика отмечает свою 101 годовщину.
22 февраля в актовом зале школы для учащихся 1-х-9-х классов состоялись праздничные мероприятия, посвященные Дню Независимости Эстонии. Ведущие рассказывали зрителям о значении праздника, его истории, о значении слова «Независимость». В программе были: выступления учащихся из разных классов на русском и эстонских языках, песенные и музыкальные номера, презентация. Ко Дню Независимости Эстонии УП объявило фотоконкурс среди учащихся 5-9 классов «Нарва - город, который люблю».
И в завершении мероприятия председатель УП Дарья Марченкова и заместитель председателя Илона Соловьева представили работы, присланные на конкурс, и объявили победителей.

25-02-2019