Sõbrapäev
14.veebruaril toimus lõbus ja romantiline pidu – Valentinipäev, mille korraldas ja viis läbi õpilasesindus.
Lapsed kaunistasid kooli fuajeed, vahetundide ajal kõlas muusika, töötas kooli postkontor ning kõik soovijad said teineteist õnnitleda ja saata sõbrapäeva kaarte.
Tantsuarmastajate jaoks toimus kell 15.00 aulas disko „TÕELINE ARMASTUS“ õnnitluste, mängude, konkursside ning PARIMA PAARI valimisega.
Parimaks paariks sai Darja Ponomarjova ja Kristian Sova.
Päev oli täis positiivsust, naeratusi, õnne ja armastust!

День Святого Валентина
14 февраля в школе прошел веселый и романтический праздник - День Святого Валентина.
Его организовало и провело ученическое представительство. Ребята украсили фойе школы, на переменах звучала музыка, работала школьная почта и все желающие смогли поздравить друг друга и отправить ВАЛЕНТИНКИ.
А для любителей потанцевать в 15.00 в актовом зале состоялась дискотека «ИСТИННАЯ ЛЮБОВЬ» с поздравительными номерами, играми, конкурсами и выбором ЛУЧШЕЙ ПАРЫ. Ими стали Дарья Пономарева и Кристиан Сова.
День был полон позитива, улыбок, счастья и любви!

14-02-2019