Ja taas – võit!
31. jaanuaril toimus Narva noortekeskuses intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“
Tunni aja jooksul vastasid 7-9-ndate klasside intellektuaalid küsimustele, näitasid oma teadmisi, erudeeritust ja loogikat.
Meie võistkond, 8a ja 9a klassi õpilaste koosseisus – Veronika Morozova, Jelizaveta Pankova, Daniil Blitsõn, Savva Leonov, Darja Martšenkova ja Ilona Solovjova, saavutasid taas kindla võidu!
Õnnitleme ja soovime võistkonnale uusi saavutusi!

И вновь – победа!
31 января в Нарвском молодежном центре состоялась интеллектуальная игра «Что? Где? Когда?.
В течение часа интеллектуалы 7-9 классов отвечали на вопросы, показали свои знания, эрудицию и логику.
Наша команде в составе учеников 8а и 9а классов -Морозовой Вероники, Панковой Елизаветы, Блицына Даниила, Леонова Саввы, Марченковой Дарьи и Соловьевой Илоны вновь одержала уверенную победу.
Поздравляем ребят и желаем команде новых успехов!

31-01-2019