SPIN-programm
31. jaanuaril toimus 5-, 6-, 7-ndate klasside õpilastele aulas kohtumine projekti SPIN koordinaatoriga.
Juliana rääkis kohtumisel osalejatele, mis programm see on, mida ta annab 11-14-aasta vanustele lastele, projekti põhiväärtustest ning sellest, kuidas ja kus hakkavad üritused toimuma.
Samuti vaatasid lapsed lühikest videoklippi ning said vastused neid huvitavatele küsimustele.

Программа SPIN
31 января для учащихся 5-х-6-х-7-х классов в актовом зале состоялась информационная встреча с координатором проекта « SPIN».
Юлиана рассказала участникам встречи, что это за программа, что она даёт детям в возрасте 11-14 лет, о главных ценностях проекта, как и где, проводятся занятия.
Так же ребята посмотрели небольшой видеоролик и смогли задать интересующие их вопросы.

31-01-2019