Usume imedesse! Давайте верить в чудеса!
Usume imedesse!
19. ja 20. detsembril toimusid pidulikud üritused „Usume imedesse“, mis olid pühendatud kohtumisele kõige imelisema peoga.
Uus saali dekoratsioon, silmapaistvad esinemised, laulud, tantsid, teatristseenid, mängud – kõike seda näitasid meile 1-9 klasside õpilased. Uusaasta pidu ei jätnud ükskõikseks ei lapsi ega lapsevanemaid, kõikidele osalejatele oli tagatud lõbusa tuju ning loomulikult õnnitlused Jõuluvanalt ja Lumehelbekeselt. Samuti jätkas traditsiooni õpilasesindus ning viis läbi Uusaastadisko konkursside, lõbusate muusikaliste ning tantsuliste üllatuste ja flashmobiga . Sel korral valisid osalejad Lumekuninganna ja Lumekuninga.
Nendeks said:
Viktoria Rudakova ja Maksim Šorohhov – 9a klassist
Darja Tšernavina ja Bogdan Bespalov – 8a klassist.
Soovime kõigile HEAD UUT AASTAT!

Давайте верить в чудеса!
19 и 20 декабря состоялись праздничные мероприятия «Давайте верить в чудеса», посвященные встрече самого волшебного праздника.
Новая декорация зала, яркие номера, песни, танцы, театральные сценки, новогодние игры – всё это показали ученики с 1 по 9 класс. Новогодний праздник не оставил равнодушными ни детей, ни родителей, все участники получили огромный заряд весёлого настроения и конечно же поздравления от Деда Мороза и Снегурочки. Так же УП продолжило традицию и провело Новогоднюю дискотеку с конкурной программой, веселыми музыкальными и танцевальными сюрпризы, фл
эш-мобы. В этот раз участники выбирали Снежную Королеву и Короля. Ими стали:
Шорохов Максим и Виктория Рудакова - 9а класс
Беспалов Богдан и Чернавина Дарья 8а класс
Поздравляем всех с Новым Годом!

20-12-2018