Südamest südamesse
10.detsembril toimus KM Rugodiv heategevuslik aktsioon “Südamest südamesse”.
See kontsert oli kingituseks pensionäreidele, eakatele inimestele, kus osalesid meie linna kõikide koolide õpilased. Meie kooli poolt sai ilusaks kingituseks 8a klassi õpilaste esinemine tantsunumbriga “Küünlad” ja “Sherbourgi vihmavarjud”. Samuti kinkisid lapsele igale pensionärile enda valmistatud kaardid, millesse oli pandud oma soojus ja osake hinge.
Täname 3b ja 4a klasside õpilasi ja Jelizaveta Pankovat ilusate, pidulike ning värvikirevate õnnitluskaartide eest.

От сердца к сердцу
10 декабря в ДК «Ругодив» состоялась благотворительная акция «От сердца к сердцу».
Это концерт-подарок для пенсионеров, пожилых людей, в котором принимали участие ученики всех школ нашего города. Красивым подарком от нашей школы стало выступление учеников 8а класса с танцевальными номерами - «Свечи» и « Шербурскаие зонтики». Также каждому пенсионеру дети дарили открытки, которые изготовили своими руками, вложив в них свое тепло и частичку души.
Благодарим учеников 3б ,4а классов и Елизавету Панкову, за красивые, праздничные и яркие открытки с поздравлениями.

12-12-2018