Jõululugu Рождественская история
Jõululugu
Ka meile on kätte jõudnud lumivalge imekaunis talv.
Ning see on kõige rõõmsamate pidustuste aeg: Uusaasta ja Jõulud saabuvad koos Jõuluvana ja Lumehelbekesega, piduehtes kuusepuud ning palju kingitusi, ning muidugi ka lemmikfilmid. Just sellel suurepärasel ajal – 29.novembril kogunesid aulasse 1-4-ndate klasside õpilased, et koos filmi peategelastega: Pähklipureja ja tüdruku Mariega päästa võlupähkel ning võita kurja Hiirekuningat.
Nagu tavaliselt võidab muinasjutus hea kurja ning vaatamata raskustele ja erinevatele katsumustele võib kõigest üle saada, tänu armastustele, truudusele ja headusele.

Рождественская история
Вот и у нас наступила белоснежная красавица зима.
А еще, это пора самых веселых праздников: Новый год и Рождество приходят к нам в сопровождении Деда Мороза и Снегурочки, украшенные ели и множество подарков, и, конечно же, любимые фильмы. Именно в эту прекрасную пору -29 ноября в актовом зале собрались ученики 1-х-4-х классов, чтобы вместе с главными героями фильма - Щелкунчиком и девочкой Мари спасти орех кракатук и победить злые чары Мышиного
короля. Как обычно в сказках добро побеждает зло, и, несмотря на трудности и различные испытания можно всё преодолеть, благодаря любви, верности и доброте.

29-11-2018