Ole nähtav! Стань заметным!
Ole nähtav!
Kätte on saabunud sügis, valguspäev lüheneb ning kuidas olla nähtav, kui kõnnid mööda teed pimedal ajal ?
Sel perioodil on suurem arv liiklusõnnetusi, kus saavad jalakäijad kannatada ning sageli võinuks seda vältida, kui inimesed kannaksid helkureid. Novembrikuus viisid Narva noortekeskuse spetsialistid läbi helkurite valmistamise meistriklassid 1-9-ndate klasside õpilastele. Nüüd on ilusad, silmapaistvad ja mugavad helkurid olemas meie kooli igal õpilasel, mis lubab neil olla nähtav ning sellega hoida oma elu ja tervist.

Стань заметным!
Наступила осень, световой день сокращается и как стать заметным, если идешь по дороге в тёмное время суток?
В этот период времени большое количество ДТП, в которых страдают пешеходы, и зачастую этого можно было бы избежать, если бы на одежде имелись светоотражающие элементы. И в ноябре месяце специалисты Нарвского молодежного центра провели мастер-классы по изготовлению отражателей для учеников 1-х-9-х классов. Красивые, яркие, удобные светоотражатели теперь есть у каждого ученика нашей школы, что позволят им быть заметнее, и тем самым защитить свою жизнь и здоровье.

09-11-2018